Specifikace používaných technologií a materialůPři realizacích používáme zásadně nejmodernější kvalitní a osvědcěné technologie a materiály předních českých dodavatelů.

Cemflow

Cemflow je litý samonivelační potěr vytvářející perfektně rovný a pevný podklad. Tvoří roznášecí desku podlahové konstrukce s rovinatostí povrchu 2 mm na 2 m. Přímo na jeho povrch se aplikují téměř všechny nášlapné vrstvy. Ideální pro podlahové topení , vhodný i do vlhkých prostorů.

Více informací…

Cemflow Look

Shodná technologie jako Cemflow s tím rozdílem, že Cemflow Look je již finálním povrchem (probarvení + zaleštění povrchu).

Poriment

Poriment je lehká cementová litá pěna sloužící k vyrovnání nosného podkladu, která zalije rozvody a vytvoří vhodný podklad pro správné položení kročejové izolace a následné položení litého potěru. Riziko vzniku tepelných a zvukových mostů je pak minimální.

Více informací…

Anhyment

Anhyment je litý samonivelační potěr vytvářející perfektně rovný a pevný podklad. Tvoří roznášecí desku podlahové konstrukce s rovinatostí povrchu 2 mm na 2 m. Přímo na jeho povrch se aplikují téměř všechny nášlapné vrstvy.

Více informací…

Easycrete

Easycrete jsou lehce zhutnitelné až samozhutnitelné betony, využívané do hustě vyztužených konstrukcí, do konstrukcí s povrchem v pohledové kvalitě nebo v případech kdy je ztíženo nebo znemožněno využití klasických hutnících prostředků.

Více informací…

Materiály Morfico

Materiály firmy Morfico jsou vyráběny z tuzemských surovin, které jsou zárukou vysoké kvality a produktivity. Nacházejí uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských a průmyslových staveb.

Více informací…